Szerencse

Balatonszerényben nem sok tévé és rádió adót lehet fogni. Például hiába hívtam fel a páromat, hogy nézze meg milyen frekvencián fogható a Klubrádió, hogy hallgathassam a BMDt, a balatoni licenszeseknek tök más a műsoruk, szóval nem volt Galamb. Viszont egy idő után az ember unja már a Helikon rádiót is, Petőfit csak telefonról hallgathattam, mert apu is azok közé tartozik, akiknek hiányzik a Kabarécsütörtök, akkor bizony néha ráfanyalodik a Danubiusra. Két nap délután hallgattam, hát nem az Ocean’s 13 ra sorsoltak jegyeket? Ráadásul elég pite kérdésekkel. Gondoltam, próbaképp küldök 1 SMSt. Nem nyertem. Másnap újra küldtem. Aztán csak az eredményhirdetésre tekertük vissza a rádiót de épp elment egy vonat és nem hallottam, ki a szerencsés. Ugyan mintha az én keresztnevemet mondták volna, de azt gondoltam, biztos valahogy másképp is jelzik, ha mehetek moziba. Úgyhogy szépen elfeledkeztem az egészről és több SMSt se küldtem.
Tegnap aztán a párom haverja mondja, hallotta a Danubiusban múlt héten bemondták a nevemet, ma este moziba megyünk, nyertünk jegyet. Persze nem mi mentünk el, hanem elpasszoltuk. Mennyire lámer vagyok már.

Hasonlók

1 Comment