Délelőtt elmentem a Bankba, hogy adatot egyeztessek, nem ám nem kapom majd meg jövőre a pénzemet, ha nem tudják mi anyám lánykori neve. Természetesen háromnegyed órát vártam arra, hogy a félperces dolgot elintézzem. Közben meg a legdühítőbb az volt, hogy nem hoztak létre egy külön embert, aki csak ezzel foglalkozna, hanem ki kellett minden lakossági számlával kapcsolatos gondot és bajt várni. Ja persze csak 1 ember volt szolgálatba. Ráadásul már csak 1 ügyfél volt előttem, mikor visszatért egy korábbi panaszos és megint tíz percre lekötötte a bankoskisasszonyt. A hab a tortán meg az öregek voltak, akik becsoszogtak, nem bírták kezelni az ügyfélhívó berendezést, viszont beálltak az első kézreeső pulthoz és elintéztették maguknak az adategyeztetést. Nem is voltam ám dühös. ÁÁÁÁ