Megérkezett

Ez ő, ez ő ez ő! Nos mégse tegnap, mert mindenféle forgalmi akadályok közbejöttek, ma reggel viszont a kedves már ott volt nyitáskor és megkapta családunk legújabb tagját. Azt is tudom ám, hogy hiába fényképezgettünk el máris vagy 40et (azér csak ennyit, mert máris lemerültek a gyári elemek), még csak abszolút alapfunkciókat használtuk. S bár a párom már egy csomó mindent tud a gépről, elvégre három hete állt neki a veszünk egy digitális fényképezőgépet projektnek, azért mégiscsak most fogtuk először a kezünkbe a kis drágát. Szóval az a bizonyos fotóblog is csak egy jól hangzó ötlet, de ahhoz, hogy normális legyen és tényleg megérje csinálni még nekem is valahogy bele kell ásnom magamat a fényképezés rejtelmeibe. Na meg témákat is kell keresni, mert nem fényképezgethetem naphosszat a légkondit (amit azért megtettem első nekifutásnak:D), hogy ezzel is bizonygassam, mennyire kis sad sad little blogger vagyok.

Hasonlók