Ma elmentem tornászni reggel és megint nem bántam meg. Pedig gondoltam rá, hogy úgy csinálok mintha, azaz felkelek, összepakolok, elindulok, de csak bejövök a munkahelyemre… és le se bukok, mert itt nem tudják, hogy tornásznom kellett volna, kedves meg nem tudja meg, hogy nem mentem el.
Aztán megtettem.
Huhh na rohannom kell, mert túróm van.