Ajándékok

Nézegettem a hirdetéseket, hogy karácsonyra milyen jó ajándék az internet. Csillagozva és nagyonapró betűben ott van ám, hogy a hívás díja nincs benne ebbe az axelerós ingyenes akcióban.
De szerintem anyuéknak inkább porszívót veszünk. Mer mit csinálnának az internettel számítógép nélkül? Persze, ha lenne is computerük, két dolgot csinálnának rajta.
1. Admirális
2. Dórika fényképeinek csodálása

Hétvégén otthon születésnap (nagyobbik hugom), névnap (apu) ünneplés. AJándékok megvannak, parfüm és a Sorstalanság. Karácsonykor végre majd én is elolvashatom, addigra talán kivégzi a család vidéki fele. Most már Dóriék is leköltöztek a nagymamáékhoz, s csak valamikor az Újév után jönnek fel Pestre.

Hasonlók

1 Comment