Nos igen, a hétvégén elmentünk otthon moziba. Persze megint nem működtek teljesen simán a dolgok. Mindig kaland a mozizás.
Most éppen nem volt fűtés, s mivel esti órában voltunk, nem is voltak olyan sokan a moziban, tehát nem leheltük igazán be a termet. A hugom az én kabátommal takarózott, amit az orráig felhúzott, s mivel a szemüvege csillogott, néha megkérdeztem tőle, hogy Alszol? mer nem láttam igazán. De nem aludtunk el rajta. Én meg szerencsére két pulcsit vettem magamra így csak az orrom fázott.
Maga a film egyébként jobb volt és kevésbé unalmasabb mint az első. De azért hagyott némi kívánni valót maga után.