Tiltakozások

Őrület, hogy lehetnek ennyire gagyi emberek, akik aszongyák, hogy a Két Torony filmnek direkt adták ezt a címet, ami már igazán szemtelenség a WTC miatt, már a hate speech kategóriába tartozik.

Hahó, Tolkien? Valaki? vannak otthon?

Hasonlók