Upgrade 1 and a half

Most mondta SZS, hogy Főnéni is osztotta a véleményemet arról, hogy érdemes minél több mindent megrendeltetni a IT szakembereinkkel (most szépen hívom őket és kedves is leszek hozzájuk, a jutalom reményében), mert hátha ránk is szánnak némi pénzt. Szóval leadva a laptop, TFT monitor kérelem (talán még az extra CD író is V-nek, aki így talán utána már nem fogja az én gépemet csesztetni), valamint a fincsi szoftverek. Malomozás és várás következik. Majd beszámoló eredményről.

Hasonlók