MacDonalds

Nem szoktam, inkább ha úgy jön ki, Burger Kingezek. Mert a régi klassz gyorskajás helyket, a New York Bagels-t meg a Wendy’st felszámolták.
Viszont most itten van ez a Nescafe bögrés reggeli őrület. Kitaláltam, hogy szerzek egyet, eldicsekszem itt benn vele aztán fejét veszem annak, aki ezek után használni fogja. Gyűjtögetem a pontokat, már csak 1 hiányozna, gondoltam azt elintézem, erre közölték velem, hogy egy helyen kellett volna összegyűjteni mind az ötöt. De hát ezt nem mondták a többi 4 helyen, hanem simán lyukasztottak s a felhívásban sincs benn, még apró betűkkel se, a játékszelvényen se sehol.
Mondjuk elképzelhető, hogy piros betűkkel szerepel valahol a piros papíron.

Hasonlók