Ma szabadság után újból kinyitott az újságos. Voltak már jelei, mert elkezzdték a bódén kicserélgetni a plakátokat. Így láthattam ma reggel a legújabb Cosmopolitant több mint embernagyságban.
Volt szerencsém már jó messziről is elolvasgatni a főcímeit, és csak azt nem értem, hogy nem ellenkezik az egész Cosmo-csajszisággal a melléklet, amely egy könyvecske mindenről ami egy esküvőhöz kell.
Szóval nincs mindennek vége, sőt eddig félre voltam vezetve, mert lám, még a Cosmo lányok is férhezmennek, bármennyire is Fun Fearless Female-ek.