Nescafe

Ma sikerült beszereznem a Nescafés bögrét. Már izgultam, hátha elfogyott, mer ugye az akció végéig illetve a készlet erejéig tart az egész, és hát azután, hogy le voltam maradva kétségeim lettek.
Trófea beszerezve. Egyelőre még lelkes vagyok, elmosogatom és benn tárolom az íróasztalomon.

Erős túlzásnak tartottam volna, ha írok
a. egy köremilt, hogy “Új lakó a konyhába, a piros Nescafes bögre Lobo tulajdona. Kösz, hogy nem hasnzálod”
b. Kinyomtatom ugyanezt és kiteszem a konyhaszekrényre. de akkor meg velem lesz teli a falatnyi kis helység (merhogy már van kint egy felhívásom 🙂

Majd meglátjuk meddig tart a dolog. Részben a lelkesedésem, részben a kollegák toleranciája.

Hasonlók