Kúra

Na szóval, tegnap délután benyomtam egy aszpirin Ct, nagy pohár teával, majd jött haza a kedves és forraltbort is csinált. Ebből estig elfogyott három pohár, jól aludtam és már már csak a nátha van meg. Esik a hó, ami teljesen szép, ezért kevesen voltak tornán is, ami szintén pozitívum, nem is beszélve arról, hogy a postán se állt előttem senki, így a gázszámla is letudva.
Sőt, Jayne írt, hogy hivatalosan meg vagyunk hívva Június 21-re, Roger 50. meglepetés szülinapi bulijára egy sussexi village hallba. Úgy tűnik, lesz nyári programunk is.

Hasonlók