Beszólás

Igazából sose értettem, miért jelent örömet a pasiknak, ha beszólhatnak a nőknek. Vagyis, elnézem, hogy a munkások ingerszegénysége ide vezet, de ma azon lepődtem meg, hogy egy jólszituált menedzser típusú manus, aki elegáns volt, fiatal, végülis nem rossz képű, ha valakinek ez az esete, beszólt Nekem. Höhhö, és még csak túlságosan csinos se vagyok, meg sovány, meg nagykabátban a mellbőségem se láccik. Szóval nem egészen tiszta, hogy mi késztethette erre. Persze felírható a tavasz számlájára, elvégre végre ragyogóan süt a nap.

Hasonlók