Megékreztek a külsős cég képviselői és persze rögtön elaléltak, hogy a helyiek mi a fenét baszogatják a légkondit. Plusz az egész úgy lett beszerelve, hogy állítani nem lehet rajta, s ez nem az ő bajuk. Kíváncsi vagyok, meddig fognak itt vacakolni a kékpólósok, és csinálnak e valamit, vagy kijelentik, hogy a kéknadrágosok (igen, a helyi karbanatróknak Kisvakondnadrágja van!) elcsesztek mindent és a legjobb lenne szétverni az egész épületet és újratelepíteni a légkondit. A’la Microsoft.