Ma délelőtt mégse mentünk el megvenni a digitális fényképezőgépünket. Ugyanis a hét elején újabb ötletek támadtak, anyagiak átnyálazása is megvolt, hogy aztán a végén döntsünk. S hiába nem alszunk rendesen napok óta, még mindig legalább a jövő keddig nem lesz meg a gépünk. Majd ha igen, akkor lehet, hogy majd részletes beszámoló is lesz a miértekről meg a hogyanokról. Addig semmit se szabad elkiabálni, babonából.