Idén megint értékelnie kellett minket a főnökségnek a fizetésemelések miatt. Most kicsit elcsúsztunk, elvégre tavaly augusztusban került rá sor. Most megint ketté lett osztva a csapat, fele embert a Főnéni, másik felét Köcsög értékelte. Engem, mint ma kiderült, az utóbbi. Kábé fél perc volt az egész. Legjobban az tetszett, hogy 3 dologban kaptam rossz pontot. Az egyiket, hogy a határidőket nehezemre esik betartani, én javasoltam, a másik kettőt Köcsög kreatívoskodta. Méghozzá a következőket: Együttműködés és az Utasítások követése, betartása. Szerintem nagyon fájhat neki, hogy ha tehetem kerülöm, hogy vele dolgozhassak.