Help

A délutáni munkaidőm elment azzal, hogy a nyomtató minduntalan leszakadat a PCmről. Felhívtam a segítség asztalt (copyright by Brazil, persze az ő akcentusos magyar kiejtésével), jött is a srác, megcsinálta, aztán mondta, hogy akkor menne is. Ácsi, közöltem, várja meg amíg én is kipróbálom mert ezek tipikusan azok a dolgok, amik rögtön nem működnek, ahogy kiteszi a lábát a gyerek az irodából. És igazam volt. S amire azt gondolta, hogy röpke 3 perces munka, merthogy tegnap mindezt már végigszenvedte ezt Angyalka kolleginánál is, közel egy órát marasztalta itt. De most már printelhetek ezerrel. Csakhogy megyek ügyelni.

Hasonlók