Bevallom én is mindig beleesek a kozmetikai cégek gondosan kiépített csapdáiba. Pedig ismerem magamat, szinte két kezemen meg tudom számolni, egy évben hányszor sminkelek, hányszor jut eszembe, hogy este krémet tegyek az arcomra, a kezemre is csak akkor ha már nagyon száraz (azért gumikesztyűvel szoktam Domestosozni és a sensitive Cif – lánykori nevén Sunlicht – mosogatószernek hála ez is kezd ritkulni), a lábamat is csak szandálidőszakban ápolom a körömvágáson túl (hintőpor, spray) stb. Ennek ellenére ha még a DMben ellent is állok és kizárólag a szükséges dolgokra szorítkozom, úgy is mint tusfürdő, fogkrém, sampon, tampon az Avon katalógus azonban számomra a vég.
Mert mindig van valami akciós, amiről úgy érzem, hogy kell nekem, mert még nincs, mert tényleg praktikus és egy rúzs vagy szemceruza biztos kitart évekig (jellemzően kedvenc szemfestékemet még B barátnőmtől kaptam több mint egy évtizede és még mindig megvan). Így történhetett meg az is, hogy a komódon csak gyűltek, gyűltek a tégelyek, egészen addig amíg meg nem érkezett a kisfenyőnk, ami odatelepült és a dolgaimat három kis papírzacsiba pakoltam és áttelepítettem a hálószobai komódra, de már ott is újból kezd kifolyni minden a zacsikból.
S ma megint rendeltem mindenfélét.
2 Comments
Mintha magamról olvastam volna…
en szivesen megszabaditalak a felesleges sminkes cuccaidtol, legalabb az en tobbmillio [tulzas, de szaz biztos ;] darabos keszletem darabjai nem unatkoznanak otthon..