Hátha tud valaki segíteni. A következő a probléma:
Van egy Tabletünk, ami nem működik amióta a múlt héten a párom megpróbálta installálni az új egerét amit anyutól kapott. Azóta az egér meg a tablet mindegyik le lett szedve, sőt az egér soha többet vissza, de a Tablet egyszerűen nem akar visszatelepedni működőképesen. jah win2000 van otthon.
A segítséget, ha van vagy tud valaki, elfogadom a gmail.com lobo1tomia postafiókjába. Mega köszi.