Török kávé

Radar ma végre behozta a török kávéját amit még tavasszal Jordániában szerzett. Finom gyömbérillat lengte be az épületet. Beke mindenkit nógatott, hogy menjünk, igyunk. Végül tök jó kis közös kávézás és beszélgetés kerekedett ki az egészből. Rég volt ilyen.
Ahh lassan meg kéne már írnom azt a szerencsétlen ki-kicsoda a Loboverzumban doksit…, mert lassan én se emlékszem, hogy kinek milyen nicket adtam, főleg, ha ritkán írok róluk.

Hasonlók