Tegnap délután a páromnak mégse sikerült eltaznia, hála a MÁVnak és a Keleti pályaudvar nevű cirkusz munkaszervezésének. Este aztán visszamentünk jegyet venni neki ma hajnalra, s mivel már 5-kor elment, nagyon nem tudtam visszaaludni. Kiolvastam a könyvemet, aztán épp a Danubiust hallgattam, gondolva, talán a sok régi ismert sláger álomba ringat, mert ma csak 10-kor kezdek a konferencián, és kellemes meglepetés ért. Hepi Endre van a Danubius Capuccino-ban. Hmm közben megszólalt Gromit is, ilyenkor szoktunk kelni.
Jah, meg a reggeli hírek alatt elgondolkoztam, hogy talán nem a Dél Amerikaiak akarnak hatalomátvételt itt nálunk? Kiirtanak minket a paprika révén.
Ráadásul hétvégén nálunk járt Láthatatlan Unokatesóm és a Brazilja, így hát sikerült megtudnunk, mi is történt velük pontosan az elmúlt hónapokban. Januárban esküsznek, decemberben meg hozzájuk költözik a Brazil öccse, ők lesznek a gyámok. Lassan már a dél amerikaiak lesznek a spájzban. Szóval ez már több mint gyanús, nem?