Most egy kicsit mindenki ideges. A hosszú hétvége alatt ugyanis kicsrélték alattunk a rendszert, és hát persze nem ment zökkenőmentesen a dolog. Vannak hibák. Tegnap kijavítottak egy csomó mindent, de még mindig jönnek az elakadások. Mentorom az, aki a főideg. Ő is, meg Angyalka is azok közé tartozik, akik nem szeretik az újításokat. Úgyhogy amikor mondtam nekik, hogy na, mivel a régi felület elakad, talán próbálják az újat, hátha azzal jobban mennek a dolgok, persze minduntalan beleütköztek abba, hogy másképp kell csinálni a dolgokat, azaz nem rutinból dolgozni és ez roppant feldühítette őket. Ahelyett hát, hogy türelemmel végigbogarászták volna a menüket és az új felhasználói kézikönyvet nézegetni, inkább valami más munkát választottak maguknak és remélik, hogy megoldódik a helyzet.
Úgy látom, nekem kell majd beleásnom magam az egészbe és aztán gyakorlatba bemutatni a működést nekik, mert úgy talán könnyebben fog menni nekik a gyakorlás. Ez megint egy nagy fába vágom a fejszémet dolog. S igazából már inkább szabadságra szeretnék menni.