Végre másnál is olvastam, hogy a Sex and the city nem egy nagy durranás. Részemről ugye a könyvet olvastam és láttam nagyjából részt, ami nem fogott meg. Persze biztos, ha lenne tévénk akkor én is néztem volna az egészet, mert divat, elvégre nagy sorozatnéző voltam én is amikor megvolt hozzá a felszerelésem. Egyébként meg az egész hozzáállás a szingliséghez angol formában jobban tetszik, mint az amerikai. Legalábbis a regényekben, amiket olvasgattam mindig az angol írónők munkái tetszettek jobban.