Ami van

Tényleg lett volna még időm meg alkalmam is irogatni a hétvégéről, csak éppen kedvem nem volt. Mert mi is történt, bevásárlás, főzés, Jóbarátok 8. évad, olvasás, pizza, délutáni alvás. Látom ám, hogy mostanában laposodom. Csakhogy annyi minden van, és annyi minden mást is csinálok, hogy elfogy az energiám. A mentsük az arcunkat jegyében azonban mindig irogatok valamit. Készülődnek nagy dolgok is, amiket nem szeretek elkiabálni. Úgyhogy nem teszem, inkább hallgatok.

Hasonlók