Ez volt a 7vége

Mindenki megnyugtatására sikerült visszajönni Vidékről. ugyanis hazafelé támadt az a nagy ötletem még pénteken, hogy talán amíg Debrecenben várunk az átszállással valami helyjegyet csak sikerül intézni. Sikerült, mert a MÁV mégiscsak indított mentesítőt hétfő délutánra. A vonat minőségéről nem érdemes beszélni, de legalább 130 forintért volt ülőhelyünk, igaz, hogy a szemetest nem ürítették ki előttünk és a WCt se próbáltuk megközelíteni. Viszont megállt a KöKin és onnan a busz majd a házunk előtt tett le 10 perccel érkezésünk után. E mellett pedig a hétvége azzal telt, hogy míg a párom apósjelölttel a Mini ITX-hez házat gyártott én az új laptoppal ágyban Heroes-oztam és olvastam, s felkeltem eszegetni. Meg kell hagyni, párom nagymamái tudnak burkolni. Mi csak tátott szájjal lestük a mennyiséget, amit a vasárnapi ebédnél eltüntettek, mi kb a felével is jól laktunk.

Hasonlók