Tegnap este ingyenvetítésen voltunk, megnéztük A híres Ron Burgundy legendája című DVDt. Már megint majdnem elkéstünk, sőt nekiálltunk bóklászni a MOM parkban ahol még sose jártam (párom is csak állásinterjún) és a feliratok meg mindent csináltak csak arról nem tájékoztattak, hogy merre is van az a mozi. De ezek után már odatalálunk. Leglább nem kellett sorbaállni és még így is egész jó helyen ültünk. Na ilyet se láttunk még, moziban DVDt. Homályos volt. Viszont jókat lehetett szórakozni rajta. Néhány jelenet nagyon ott volt, főleg a rivális tévécsatornák hírolvasóinak csatája. Valamit persze félreérthettem, mert már beharangoztam a páromnak, hogy fél pillanatra fel fog tűnni Owen Wilson is, de nem volt, helyette viszont az öccse Luke karjaiban lehetett gyönyörködni, sőt még bónusz Tim Robbins is volt, akit alig ismertünk fel. A szokásos csapatból pedig még feltűnt Ben Stiller és Jack Black is. Még nem tudom, mennyire jön be nekem Will Ferrer meg a humora, viszont a 48-as IQjú Brick, az időjárásjelentő nagyon nagyon ász volt.