Ma reggel

Egyébként jól indult, csak fenn maradtam a metrón, annyira belemerültem a Marsbéli krónikákba, illetve otthonhagytam a pénztárcámat is. Szerencsére kajajegyem az van, szóval éhen nem fogok halni.

Hasonlók