Nos, mivel eddig ellustálkodtam az elkövetkező hetekben csak az lesz a feladatom, hogy megkreáljam az új oldalainkat. A helyzet sokat változott ahhoz képest, ami 3 éve volt*. Nevezetesen, most egyedül vagyok, enyém az egész projekt, nincs társam, felettesem. Ezért fordulhatott elő, hogy eddig csúsztam vele. Össze kell szedni magam és szorgalmasnak lenni. Főnéni közben mindent elintézett, csütörtökön utazik, azaz megint 2 hétig én leszek a Jani.
*Igazából annak a cirkusznak köszönhetem ezt a blogot. Ha akkor nem vagyok annyira kiakadva mindenkire és mindenre, nem állok neki. Most ugyan kicsit leengedtem (blogilag is), de majd összeszedem magam. Volt már ilyen fennállásunk óta.