Vajon van annak határa, meddig hajlandóak elmenni a híres emberek pénzért és megengedni, hogy ki finanszírozza első utolsó és középső koncertjeikre? Vagy pénzért mindenhez nevet adnak? Ez valójában költői kérdések sora, mert tudom, hogy igen, pénzért mindent. Az egész csupán arról a néhány száz plakátról jutott eszembe, amik a városban találhatók. Hogy a TNT búcsukoncertjét (apu kedvenc zenekara amúgy) a Zewa* szponzorálja, míg az egyik megasztárossal el lehet menni nyaralni ha elégszer elvágod a kezedet és Salvequick-el körberagasztgatod a hüvelykujjadat.
*Tegye fel a kezét, akinek a Zewáról először nem a WC papír jutott eszébe és csak utána a papírzsebkendő meg a többi háztartási cucc.