Vacsoránál ücsörögve megszólal a mobilom. A túlodalt anyu. Ül a számítógépnél és mondja, hogy az előbb lefagyott, most újra indította, de nem működik az egér, neki pedig olyan dolgokat kéne csinálnia mint valami scan disk-et leokézni, meg A vagy B meghajtóba lemezt tenni. De csak CDjük van, az unokák képeivel. Sikerült aztán rávezetnem, hogz a nyilakkal mászkáljon, kerüljön minden nem eldöntendő kérdést és a végén megkapta vissza a jól ismert win98-át a felhőkkel. Anyu most már ért a technikához, tudja használni egér nélkül is a gépet.