Domestic abuse

Olyan típusú a bőröm, hogy ha csak csúnyán néznek rám, azonnal belilul. Ehhez társul még a saját kis kétbalkezem és lábam, mert ahol lehet megbotlok, beütöm magam és még rendszerint ejtek késsel, krumplipucolóval stb. sebeket a kezemen is. Most éppen van az alkaromon egy szörnyű égés nyoma, a térdemen valami lila és tegnap reggel nemcsak eltörtem egy pezsgőspoharat félálomban, de persze az egyik ujjamat is elvágtam, nem túl kellemes helyen. Azt hiszem, lassan magyarázkodnom kell, hogy nem, nem ver a párom én vagyok ennyire béna. S a legszomorúbb, hogy képtelen vagyok kinőni mindezt, hiszen már gyerekként is repülve közlekedtem otthon egyik szobából a másikba, ugyanis rendszerint belerugtam a küszöbökbe és megbotlottam.

Hasonlók