Dóra

Tegnap ugye Dóra és Dorottya nap volt. Ezért aztán ma újból nagy kalandra vállalkozom, felülök a buszra és kizötyögök Délegyházára meglátogatni a névnapost és kishúgát, valamint az én kishúgomat. Ehhez megfelelően szakítottam a téli szerelésemmel (mostanában inkább szoknyáztam akár 2 harisnyával is), s nadrágot vettem persze harisnyával, meg zoknival, hogy azért ne fázzak meg nagyon.

Hasonlók