Korai

Március 2 és máris tavaszi fáradtság lenne rajtam? Mondjuk amint látható most éppen bloghanyagolóban vagyok. Februárban is szemtelenül keveset írtam. Most is csak életjelként vagyok itt, ráadásul amint délelőtt beértem a központba, hogy akkor most irány a munka megfájdul a fejem. S azóta nem múlik el. Pedig csináltam mindent. Igaz, gyógyszert még nem vettem be, csak a többi dolgot: sétáltam, ittam kávét, kajáltam is, talán még a csokit kéne kipróbálni. Remélem nem ez lesz a trend tavasszal, a fejfájás.

Hasonlók

Wow