Ugyan engem tévétlenül nem zavar, hogy mindenhol a vita van, viszont emiatt a Büntető Mozidélután is csúszik egy órát és 9-kor kezdődik. Igaz, legalább tuti megvacsorázunk addig. Jah és ráadásnak még persze az index is élőben közvetít.
Ugyan engem tévétlenül nem zavar, hogy mindenhol a vita van, viszont emiatt a Büntető Mozidélután is csúszik egy órát és 9-kor kezdődik. Igaz, legalább tuti megvacsorázunk addig. Jah és ráadásnak még persze az index is élőben közvetít.