Persze most már negyven perce itt kéne lenni az ablakosoknak, hogy befejezzék a munkát. Én annyira siettem haza, hogy bevásárlásnál elfelejtettem WC papírt venni. Persze takarékosan kibírjuk holnapig.
Persze most már negyven perce itt kéne lenni az ablakosoknak, hogy befejezzék a munkát. Én annyira siettem haza, hogy bevásárlásnál elfelejtettem WC papírt venni. Persze takarékosan kibírjuk holnapig.
1 Comment
kedves Lobo, ez már az én-blog netovábbja…
de most tényleg..!
:O)