Reggel jövök be a gyárba, köszönök a biztonsági őröknek, ismerősök vannak, ők már nem kérik a belépőmet. Az egyikük mosolyogva utánam szólt:
– Hogy van a Babusz?
Először fogalmam se volt, kire gondolhat, ki az a Babusz, néztem ostobán, aztán rájöttem, hogy a hasam albérlőjére. Megköszöntem érdeklődését, mondtam, kösz jól, s mivel megkérdezte aztán, hogy és én hogy vagyok, arra is pozitívan válaszoltam. De ezt a Babusz kifejezést még sehol se hallottam és meg kell hagyni, nem is tetszik.