Programok

Ebben a belassult tempóban napi 1 programra vagyok hitelesítve. Tegnap mégis túltettem magamon. Elmentem ugye dokihoz, a hüvelyi vizsgálatom eredménye is megérkezett, negatív lett, Babszem 3,5kg körül van, feje és hasa normális, de még mindig csak pocol, a vasárnapi kemény hason kívül semmi jele annak, hogy kikívánkozik. Ugyan egy órát kellett várnom, de még így is maradt időm arra, hogy elmenjek tornára, sőt előtte beugrottam a HésM-be, s vettem trikót meg zoknikat magamnak. Torna felé már eléggé fáradtnak éreztem magamat, gondoltam maximum csak beülök és dumálok a csajokkal, de csak egyedül voltam. Az oktató nagyon megörült nekem, végigcsináltuk az összes gyakorlatot, jót beszélgettünk és utána sokkal frissebbnek éreztem magam, mint előtte. Elbúcsúztunk egymástól, telefonszámot e-mail címeket cseréltünk, hogy majd értesíthessem, ha jön a baba. Itthon pedig egy konyhában szorgoskodó embert találtam. Isteni vacsora készült, sörös-hagymás bundában sült pulyka, fűszeres burgonyával és paradicsomsalátával. Tudnék így élni 🙂

Hasonlók