Tegnap este sikeresen meghackeltük Babszem műsorát (fürdés, vacsora utáni sírást, ágyban nem elalvást). Az ember egyszerűen a vállán taltotta közel 40 percig, amíg el nem aludt, így aztán nem volt gond a lefektetés. Igaz, így hajnalban is meg reggel is a szokásosnál 1 óráv korábban fent volt, de nem igazán érdekelt, jó volt a nyugis este. Bár reggel meg nem akart visszaaludni, pedig én még tudtam volna, szólva azért eltolódott neki az esti műsor, valamikor csak le kellett adnia és szórakoztatni a szüleit.
Egyébként a legjópofább képeket akkor lehet csinálni róla, amikor felébred és nyújtózkodik, meg grimaszol jókedvűen az ágyában.
