Délelőtt dokinál voltam, lejárt a 6 hetem, megtörtént a kontroll. Minden rendben volt, zöld utat kaptunk. Ráadásul Babszem is jól viselte a távollétemet, pedig nem is aludt el, amikor elmentem. Reggel azonban újabb trükkel állt elő, ami miatt felébredt:
