Mai program

Ahhoz képest, hogy a múlt hónapban a hidegtől tartottam, ami majd megakadályoz a sétáltatásban, most inkább a szél az, ami miatt nem tudom rendesen levegőre vinni a Babszemet. Pedig tegnap annyira jó volt. De ilyen időben még engem is feldönt a szél (hisz kamionokkal is megtette). Ezért nem voltunk kint hétfőn se. Ma azonban a párom feledékenysége legalább adott egy kis programot nekünk, amihez levegőztetés is társult.
Ugyanis itthon hagyta a szemüvegét, ami kell neki a délutáni vezetéshez. Úgyhogy bevittük neki a gyárba*. Megmutogattuk hát a kollegáknak Babszemet, aki egész jól viselkedett, ahhoz képest, hogy a hideg front miatt most kicsit nyüszis és csak a bajszos kollega látványa ríkatta meg alaposan (legalább a nagybátyámat majd rutinosan fogadja). Én pedig pizzát ebédelhettem. Na meg sminkelhettem, és megint luxuskismamáztam. De legalább kimozdultunk. Éljen!
*Plusz a második japán késünket is, ami délelőtt megérkezett, megint 4 nap alatt itt volt.

Hasonlók