Megérkezett

Mégse kellett a postásra panaszkodni, hogy nem csönget be, pedig itthon vagyok, ugyanis akkor hozta ki a jogsikat, amikor éppen Délegyházán voltam, szóval tényleg nem volt senki, aki átvehette volna. Viszont nagyon meglepő, mert a 10 nap amit az önkormányzatnál mondtak nem is munkanap volt. Sőt. Ma délután meg kihasználva azt az 1 órát amíg nem esett, elloholtunk Babszemmel a postára, ahol a levélért nem kellett sorbaállni, de szerencsére a gyerek még a csekkfeladást is nagyon jól tűrte. Úgyhogy van megint érvényes jogosítványom, munka után a párom is felveszi. Most már csak kocsi kell.

Hasonlók