Szervezés

Annak idején még Jayne mondogatta, hogy minden anyuka megbolondul. Szóval nem hihet az ember a szülésznek, mert a gyerek után nem a méhlepény távozik az ember szervezetéből hanem az agya. Vagy legalábbis az is, mert hogy elvesztik az eszüket a kismamák az biztos. Ezt ma megint sikerült megtapasztalnom. Mivel hajnalban a Babszem korábban evett, utána meg jó darabig csak játszott és nem aludt vissza, sikerült ma nekem is fél 9-kor kelnem. Ő meg háromnegyedkor. Az ember közben hajnalban elment BB-ért, mi meg édesdeden szundítottunk tovább. Mára egyetlen programot terveztem, elmenni tanácsadásra, ami itt szerdán és csütörtökön van. Múlt héten ugye nem sikerült, gondoltam most 2 esélyt adok, nem korlátozom magunkat arra a napra amikor a mi védőnőnk asszisztál, hanem megpróbálkozunk korábban is. Úgyhogy ma reggelre pont jó lett, hogy később ébredt a gyerek, kaja után indulhatunk is. Megetettem a Babszemet, felöltöztem, készültem összepakolni a pelenkás hátizsákot (váltás ruha, pelenka, törlőkendő, rongypelenka, játék, oltóanyag) amikor azért még belenéztem a kiskönyvbe. Kiderült, hogy megint elnéztem az időpontokat, ma nem 10-től van a tanácsadás, hanem 8-tól 10-ig. Mindezt 9 óra 53-kor konstatáltam.

Hasonlók