Busy

Ma nagyon sűrű napunk volt, legalábbis magunkhoz képest. Reggel elmentünk beirattam Babszemet a helyi könyvtárba, mingyárt ki is vettem a nevére 1 krimit 1 sci-fit, 1 Réz Andrást, 1 DVDt meg 1 gyerekverses könyvet. Valamint most vettem észre, hogy a gyerek igazából delfin, ugyanis 3-assal kezdődik a személyi száma. Ebédre elmentünk kipróbálni a közelben lévő indiai menzát. Ahova ha még sokáig kitartanak el fogunk majd járni, mert szeretjük az olyan helyeket, ahol körberajongják Babszemet. Aztán meg volt még ma babamasszázs tanfolyam is. Ahol megint nagyon szépen viselkedett a gyerek. Élvezte a gyömöszölést, haverkodott mindenkivel (persze mert ő volt az egyetlen férfi, és a lányoknak nagyon bírja csapni a szelet, csak kinyitja a nagy szemét, kivillantja a két kis fogát és mindenki elájul tőle). Igaz ennek köszönhetően ma alig aludt, vagyis úgy 3x 15-20 percet, ami lássuk be kevés. Ráadásul ma este egyedül leszek vele, mert az ember elment az utolsó kínai vacsorájára és megtanulja mi a titka a pekingi szósznak. Tegnap vettünk kacsacombokat, hátha csinálunk belőle valamit 🙂

Hasonlók