Ma újra kezdődtek, mert a párom visszament dolgozni. Igaz, csak két napig fog tartani, mert holnap délután megyünk Kanizsára, aztán irány Balatonszerény, ahol egy vagy ha jól érezzük magunkat, két hetet is el fogunk tölteni. Anyuékkal meg egyéb unokatestvérekkel. Alig várom. Anno a húgaim imádtak kint lenni a lányokkal nyáron, főleg ha nagyszülők is voltak segíteni, kicsit más is foglalkozik a csemetével, úgyhogy már pakolom a könyveket, hogy majd én jókat fogok olvasni. Napozni nem napozhatok, attól eltiltott az ember.