Egész nyugis éjszakánk volt, rosszabbra számítottam, csupán 1x ébredt fel a manó enni (lehet 2x csak nem emlékszem? mindenesetre ez még a jó kategóriába tartozik). Reggel jókedvűen, rekedten, láztalanul ébredt. Aztán most újra alszik, de had tegye, kell az a gyógyuláshoz. Az biztos, hogy a mára tervezett program (pláza macás-pacás az Arénában leértékelésekre vadászva) elmarad.
U.i. Akit érdekel: Zsolti túlélte az ugrást – leglábbis az ellenkezőjéről nem tudunk 🙂