Elkészült nagyjából tegnap. Este már azzal aludt a gyerek. Át is aludta az éjszakát. Mi is roppantul élveztük, hogy fel lehetett kapcsolva a villany a szobánkban, igaz fenn voltunk jó sokáig, mert közben meg folyt az új/régi gépek installálása. S természetesen a Microsoft rendesen megszívatott minket audio driver miatt. Én 2 után beájultam, már nem voltam használható állapotban, az ember úgy 3 körül feküdt le, addigra rájött a megoldásra, csak már energiája nem volt megcsinálni. De most már nagyjából működnek a dolgok. Reggel volt kicsit türelmetlen a Babszem, mert egyik gépen se lehetett Shaunt nézni. Holott teljesen felvillanyozta, hogy a régi helyén, ahol a laptop előtt ücsörgött most ott van az új 4 magos gép a widescreen monitorral. Neki ez annyit jelentett, hogy csak le kell hajigálni a ruháinkat az előtte álló székről, aztán csak fel kell ülni (szülői segédlettel persze) és egyszervoltot, vagy a kedvenc bárányának kalandjait kell néznie.
Aztán voltunk bevásárolni én meg délután elmentem az egyik közeli Alexandrába és gyorsan megvettem a Szakácsok könyvét féláron. Már régóta szemezgettem vele, hála Kicsivúnak meg Mirwennek, de eddig sajnáltam rá a pénzt, most viszont végrehajtottam az év könyvvásárlását (utoljára kb akkor adtam ki ennyi forintot egy kötetre, amikor nászajándéknak vettem, magamnak azért ennyit ritkán költöttem 1 darabra a magam kedvéért… inkább vettem ugyanennyi pénzért 6-7 egyéb könyvet)
2 Comments
azért tetszik? 🙂 szerintem minden fillérjét megéri. Ugye neten rendelted? úgy csak 10e
Féláron van most, de csak Alexandrában. Úgy vettem 6500ért.