Több ok is

Tudom ám én, hogy egyre kevesebben olvasnak. Ennek több oka van. Egyrészt kevesebbet írok, ugye. Másrészt meg már régóta mindenki csak RSSben olvassa a blogokat, nekem meg az nincs. Kicsit azért sajnálom ám még magam, hogy olyan kevesen dícsérték meg a 2 éves gyerekemet:)

Hasonlók

5 Comments

  1. hát nem is volt rendes Kétéves-a-torával-két-gyertyával kép. azt vártam 🙂

    amúgy le az rss-el, minden lelket kiöl a blogokból

  2. jó kifogás sosem rossz: a korábban említett derekamról kiderült hogy 2 oldali vesegyula. 5 nap kórház most jöttem haza, fexem. Babszem nézek! csodaszép. T. konkurens 🙂

  3. Szia Régi zugolvasód vagyok, még Vicánál akadtam Rád és Babszemre, és olvasom kalandjaitokat. Babszem gyönyörű kispasivá nőtte ki magát, Gratulálok hozzá!!!!
    És nem tudom megnyugtat-e, de én azt sem tudom mi az az RSS:)

  4. Bea, csatlakozom; én sem tudom, hogy mi az 😉 Viszont Babszem abszolút rajongója vagyok!