Nosztalgia

Én vagyok annyira öreg, hogy annak idején, még az általános iskola kezdetén nekünk szombaton is kellett iskolába járni (mondjuk úgy emlékszem, hogy csak páratlan héten). Aztán ez elmaradt, amikor úgy 3. osztályos lettem, viszont anyunak továbbra is kellett minden második szombaton dolgoznia. Amikor dolgozott akkor apu volt a szakács és mindig paprikáskrumplit főzött. Esetleg zacskósleves is volt előtte.

Ma dolgozni jöttem, a fiúk otthon maradtak és ebédet főztem nekik. Paprikás krumplit 🙂

Hasonlók