Az olvasónaplóban értekeztem egy jó hosszat pár hete, hogy mégis miért és milyen e-könyv olvasót szeretnék. Munkahelyem meg lehetővé tette, hogy teszteljek egy Kindle 3-t. Ami tegnapelőtt érkezett meg, s azóta teljesen szabad kezet kaptam a vele való bánásban.
Nem tántorított el, továbbra is kell nekem egy e-könyv olvasó, de nem a Kindle, hanem valami más, mert igenis, az, hogy kevés formátumot kezel, az nagy hátrány. Viszont legalább most ismerkedem a dolgok csínjával-bínjával. Még konkrétan olvasásra nem is használtam a kütyüt, mert még mindig van nálam egy papírkönyv, amivel végeznem kéne, de a következő kört mindenképp a Kindle-n fogom futni.