Nos a tegnap esténk elég katasztrofálisra sikerült Zsebivel, aki úgy 1 óra felé aludt el igazán. Addig úgy 20 percenként felébredt, gondolom az orra miatt, meg turkált a szájában is, szóval lehet megint kicsit a fogzás is befigyelt. Ma persze egész nap 1-1,2 órákat aludt ezek után, valahányszor letettem. A nátha is visszaszorulóban és bevetettem a Dentinoxot is. Este meg nagyon vidám volt Zsebi, vigyorgott és rendesen vacsorázott is Sinlacot, s kivételesen Babszem előbb bedobta a szunyát, mint ő.